KAS SEE TEEB HAIGET? HORMOONSPIRAALI PAIGALDAMINE JA KASUTAMINE

Mure valu pärast on loomulik, kuid ei ole vaja karta

Hormoonspiraal ehk emakasisene süsteem (ESS) on üks usaldusväärsemaid pikatoimelisi rasestumisvastaseid vahendeid. Pärast paigaldamist võib see jääda emakasse 3–8 aastaks. See tähendab, et enam pole vaja meeles pidada igapäevast pillivõtmist, vahetada tuperõngast või helistada arstile, et uut retsepti küsida. Hoolimata sellest, et spiraali on lihtne kasutada, on paljudel naistel muresid seoses hormoonspiraali paigaldamise ja sellega, mida hiljem oodata.

Mida oodata?

Peaksid konsulteerima noortenõustaja, naistearsti või ämmaemandaga, kes aitab sinu tervisest ja vajadustest lähtuvalt otsustada, kas paigaldada ESS. Nad vastavad Sinu küsimustele ja nõustavad enim levinud müütide suhtes.

MIDA EDASI TEHA?

Peale raseduse on palju põhjusi, miks menstruatsioon võib hilineda. Kui arvad, et üks või rohkem alljärgnevatest põhjustest kehtib sinu kohta, siis konsulteeri oma noortenõustaja, naistearsti või ämmaemandaga.

ALTERNATIIVSED RASESTUMISVASTASED MEETODID

Kui sinu tavapärane rasestumisvastane meetod vedas sind alt, oled muretsenud hilinenud päevade pärast või praegune meetod ei sobi sinu elustiiliga, siis kaalu neid rasestumisvastaseid meetodeid:

VÕRDLE MEETODEID

KAS VAJAD NÕU? RÄÄGI OMA TERVISHOIUTÖÖTAJAGA

Broneeri aeg kohtumiseks noortenõustaja, naistearsti või ämmaemandaga, et saada põhjalikku nõustamist.

KAS SEE ON OKEI?

TUNNE VALIKUID

VÕRDLE VALIKUID